Jaka aplikacja do e-TOLL?

Chcesz przejść do e-TOLL i zastanawiasz się, jaka aplikacja pozwoli Ci na sprawne zarządzanie tym elektronicznym systemem płatności? Przeczytaj ten tekst i dowiedz się, co wybrać.

Aby stać się użytkownikiem e-TOLL, należy wybrać jedno z trzech rozwiązań: przenośne urządzenie OBU, instalowany w pojeździe moduł ZSL lub rządową aplikację mobilną e-TOLL. Ta ostatnia opcja jest, co prawda, darmowa, ale korzystanie z niej wiąże się z niemożliwością użytkowania telefonu podczas przesyłania danych. Mogą się też zdarzyć zakłócenia połączenia z systemem e-TOLL.

Warto zauważyć, że gdy kupujesz lokalizator e-TOLL, operator udostępnia Ci swoją aplikację, która umożliwia sprawne zarządzanie tym urządzeniem. To właśnie dzięki niej można zyskać np. funkcje monitoringu GPS oraz inne przydatne funkcje.

Nie wiesz, gdzie możesz znaleźć najlepszą aplikację do e-TOLL, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania? Przeczytaj ten tekst.

Monitoruj swój lokalizator z IKOL Trackerem

IKOL Tracker to autorska aplikacja od IKOL – certyfikowanego operatora elektronicznego systemu poboru opłat e-TOLL. Jest przeznaczona do zarządzania wszystkimi oferowanymi przez tę firmę lokalizatorami.

Oprócz usługi e-TOLL, IKOL Tracker może być wykorzystywany także do monitoringu GPS pojazdów (a także osób, zwierząt, czy rzeczy) w czasie rzeczywistym. Wystarczy, że spojrzysz na umieszczoną w aplikacji mapę – i od razu będziesz wiedział, gdzie znajduje się obserwowany przez Ciebie obiekt.

Sprawdź historię swoich przejazdów

Urządzenie ZSL od IKOL to nie tylko sprawdzanie aktualnego położenia lokalizatorów, ale też dostęp do historii przejazdów.  Dzięki tej praktycznej opcji w każdej chwili możesz przypomnieć sobie swoje podróże z ostatnich 3 lub 12 miesięcy (zależnie od wybranej usługi).

Wyłącznik e-TOLL – dla Twojej prywatności

Zastanawiasz się, czy urządzenie ZSL e-TOLL nie będzie Cię śledziło po zjechaniu z płatnej drogi? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – wybierając moduł od IKOL, zyskasz możliwość samodzielnego wyłączenia usługi. Wystarczy, że po zakończeniu przejazdu autostradą klikniesz na umieszczony w aplikacji IKOL Tracker, specjalny przycisk.

Alerty powiadomią Cię o problemie z połączeniem

Decydując się na wysokiej jakości moduł ZSL od IKOL nie musisz obawiać się problemów z przesyłem danych do e-TOLL i wynikających z tego konsekwencji. Jeżeli jednak podczas tego procesu wystąpiłyby jakiekolwiek zakłócenia – otrzymasz stosowny alert, który poinformuje Cię o zaistniałej sytuacji.

IKOL Tracker – najlepsza aplikacja do e-TOLL

Jak widzisz, IKOL Tracker to zdecydowanie najlepsza aplikacja do e-TOLL. W połączeniu z dedykowanym, certyfikowanym urządzeniem ZSL, stanowi ona dobre rozwiązanie dla każdego, kto chce elektronicznie opłacać przejazdy autostradami.

Dlatego – nie zastanawiaj się dłużej i przejdź do e-TOLL razem z IKOL.

Artykuł sponsorowany

Kategorie: Technologie,

Autor

Redakcja

4tuning.com.pl

Komentarze (0)