Jak umówić się na jazdę testową Hyundaiem? To łatwiejsze, niż myślisz

Jazda testowa jest naturalnym etapem w procesie wyboru nowego samochodu. Trudno byłoby sobie wyobrazić sytuację, w której ktoś decyduje się na zakup auta za spore pieniądze nie przejeżdżając nim nawet kilku kilometrów. Jeszcze do niedawna umówienie się na testy wymagało osobistej wizyty w salonie dealera. O tym, że można to załatwić łatwiej i szybciej przekonuje Hyundai – jedna z najpopularniejszych marek motoryzacyjnych w naszym kraju. Sprawdź, w jaki sposób możesz zapisać się na jazdę testową Hyundaiem.

Wszystko załatwisz online

Hyundai wprowadził bardzo wygodne rozwiązanie dla osób zainteresowanych zakupem auta koreańskiej marki. Na jazdę testową Hyundaiem możesz się zapisać online. Wystarczy tylko wejść na dedykowaną stronę internetową https://mmcars.hyundai.pl/formularz-jazda-testowa i wypełnić krótki formularz, w którym należy podać:

  • - wybrany model z aktualnej oferty Hyundaia,
  • - swoje imię i nazwisko,
  • - numer telefonu,
  • - adres e-mail.

Po wysłaniu formularza skontaktuje się z Tobą doradca autoryzowanego dealera marki Hyundai, aby uzgodnić odpowiadającą Ci datę i godzinę odbycia jazdy testowej.

Dlaczego warto się zapisać na jazdę testową w MM Cars?

MM Cars, autoryzowany dealer Hyundaia w Katowicach, jest szczególnie dobrym wyborem dla potencjalnych nabywców samochodu koreańskiej marki. Głównym powodem jest to, że dealer ma sporą flotę pojazdów testowych, zarówno tych najpopularniejszych, jak i rzadziej widywanych na polskich ulicach.

Szeroki wybór pozwala Ci umówić się na jazdę testową dokładnie takim samochodem, jakiego zakup rozważasz, dzięki czemu będziesz mógł miarodajnie ocenić jego właściwości jezdne, dynamikę, poziom wyposażenia, wyciszenie czy ilość miejsca.

Nie bez znaczenia jest również to, że na jazdę testową wybierze się z Tobą wykwalifikowany, doświadczony doradca, który doskonale zna dany model i będzie w stanie przedstawić Ci wszystkie istotne szczegóły na jego temat – w tym np. rozwiać wątpliwości w zakresie wyboru konkretnej wersji silnikowej.

W MM Cars nie ma również problemu z tym, aby zorganizować mniej typową jazdę testową. Mamy na myśli chociażby przymierzenie fotelików dziecięcych, przeprowadzenie testu pojemności bagażnika (wiele osób chce sprawdzić, czy np. wejdzie do niego wózek), ale też odbycie jazdy w towarzystwie członków rodziny. Takie testy są bardzo rzetelne i pozwalają upewnić się w kwestii wyboru konkretnego samochodu lub uznać, że jednak lepszą opcją będzie inny model z oferty Hyundaia.

Czy jazda testowa do czegokolwiek zobowiązuje?

Absolutnie nie i nie musisz się tego obawiać. Jazda testowa jest dobrowolna, dlatego nie ma mowy o tym, aby dealer uzależniał jej zorganizowanie od tego, czy ostatecznie zdecydujesz się na zakup.

Po zakończeniu jazdy możesz spokojnie przeanalizować wnioski i ewentualnie umówić się na testowanie innego modelu lub innej wersji silnikowej w miarę dostępności samochodów. Tutaj liczy się wyłącznie Twoja satysfakcja z zakupu i posiadania wybranego auta.

Artykuł partnera

Kategorie: Motoryzacja,

Autor

Redakcja

4tuning.com.pl

Komentarze (0)