Suzuki Swift – cena? Świetna!

​W mediach co i rusz wraca temat gwałtownie drożejących samochodów osobowych. Wiele osób planujących zakup fabrycznie nowego auta zaczyna więc odkładać tę decyzję na „lepsze czasy”, które mogą nigdy nie nadejść. Szukając samochodu miejskiego w naprawdę atrakcyjnej cenie warto się zainteresować Suzuki Swift najnowszej generacji. Auto jest dostępne na kieszeń przeciętnej polskiej rodziny, a przy tym zachwyca jakością wykonania, niskimi kosztami eksploatacji oraz bogatym poziomem wyposażenia.

Suzuki Swift Hybrid – gwarancja taniej jazdy

W dobie bardzo wysokich cen paliw kierowcy zwracają baczną uwagę na to, czy dany samochód na pewno jest oszczędny. Tę definicję w 100% wypełnia Suzuki Swift Hybrid.

Samochód wykorzystuje technologię mild hybrid, stosowaną przez japońskiego producenta od wielu lat, doskonale ocenianą przez kierowców i mechaników. Technologia polega na tym, że silnik benzynowy 1.2 DUALJET jest wspomagany przez generator elektryczny ISG w newralgicznych momentach, czyli podczas ruszania czy przyspieszania.

Dodatkowy moment obrotowy (do 50 Nm) nie tylko poprawia dynamikę pojazdu, ale także ma realne przełożenie na ograniczenie zużycia paliwa i zredukowanie emisji spalin. Dzięki temu Swift Hybrid jest samochodem ekologicznym oraz bardzo oszczędnym, zużywając jedynie 4,3 litra benzyny na 100 kilometrów w trybie mieszanym.

Suzuki Swift Sport Hybrid – gdy liczy się też przyjemność za kierownicą

Suzuki Swift jest samochodem miejskim, co wcale nie oznacza, że nie można się nim wybrać w trasę, również wiodącą autostradą. Idealnie nadaje się do tego wersja Sport Hybrid, napędzana silnikiem benzynowym 1.4 BOOSTERJET o mocy 129 KM, rozwijającym 235 Nm momentu obrotowego.

W tej wersji Swift jest już miejskim hot-hatchem. Sprint od 0 do 100 km/h zajmuje tylko 9,1 sekundy, a prędkość maksymalna to 220 km/h.

Suzuki Swift Sport Hybrid przyciąga wzrok elementami podkreślającymi sportowy charakter tej wersji, jak tylny zderzak z dyfuzorem, podwójna końcówka wydechu czy półkubełkowe fotele.

Atrakcyjna cena Suzuki Swift Hybrid

Suzuki Swift to bardzo korzystnie wyceniony samochód. Szczególnie warto się zainteresować najbogatszą wersją Premium Plus, dostępną już od 61 500 zł. W tej cenie otrzymujemy samochód wyposażony m.in. w reflektory LED ze światłami mijania i drogowymi, tylne czujniki parkowania, kamerę cofania, tempomat czy system multimedialny z nawigacją.

O cenę Suzuki Swift dla Ciebie zapytaj doradcę autoryzowanego dealera japońskiej marki MM Cars Suzuki (https://mmcars.suzuki.pl/auto), posiadającego salony w Katowicach, Zabrzu, Lubinie i Warszawie.

Promocje na Suzuki Swift

Suzuki Swift jest bardzo popularnym modelem japońskiego producenta, dlatego trudno obecnie liczyć na spektakularne promocje cenowe. Na pewno natomiast warto zapytać dealera o promocyjne pakiety ubezpieczenia oraz specjalne warunki finansowania zakupu, w tym kredyt, leasing czy wynajem długoterminowy.

O najnowszej generacji Suzuki Swift czytaj też na stronie internetowej https://www.mmcars.pl.

Artykuł partnera

Kategorie: Motoryzacja,

Autor

Redakcja

4tuning.com.pl

Komentarze (0)