Leasing Forda – co zrobić, aby nie przepłacić?

​Ford to ceniona marka motoryzacyjna w naszym kraju. Samochody amerykańskiego koncernu cieszą się dobrą opinią ze względu na fantastyczne właściwości jezdne, dynamiczne i oszczędne jednostki napędowe, atrakcyjny design oraz niewielką awaryjność. Ford to również jedna z najchętniej wybieranych marek przez polskich przedsiębiorców. Jeśli zastanawiasz się nad wzięciem jednego z modeli Forda w leasing, to z naszego artykułu dowiesz się, jak znaleźć naprawdę najkorzystniejszą ofertę.

Leasing operacyjny – to wciąż się opłaca!

Co prawda po zmianach w ordynacji podatkowej (ograniczenie swobody sprzedaży samochodu wykupionego z leasingu do majątku prywatnego) leasing operacyjny jest nieco mniej atrakcyjny, ale i tak pozostaje podstawową formą finansowania zakupu pojazdu na potrzeby działalności gospodarczej.

Wynika to z opłacalności leasingu. Po pierwsze: rata oraz wszelkie opłaty leasingowe stanowią koszt uzyskania przychodu przedsiębiorcy, dlatego wyleasingowanie pojazdu jest o wiele korzystniejsze z punktu widzenia optymalizacji podatkowej niż zakup gotówkowy.

Po drugie: leasingobiorca nie ponosi wysokiego kosztu początkowego, „nie mrozi” posiadanej gotówki, zachowując płynność finansową.

Wreszcie po trzecie: leasing operacyjny jest na tyle elastyczną formą finansowania, że przedsiębiorca sam może zdecydować, jak zakończy umowę - wykupując pojazd czy biorąc nowy z przedłużeniem umowy o kolejny okres.

Wybierz model Forda w korzystnej ofercie leasingu

Argumentem przemawiającym za tym, aby zdecydować się na leasing Forda, jest duża dostępność modeli tej marki – zarówno osobowych, jak i dla profesjonalistów. W aktualnej gamie znajdziesz takie modele Forda jak: Kuga, Ecosport, Galaxy, Mustang Mach-E (elektryczny), Focus, Puma, S-Max, Connect, Explorer czy Fiesta.

W gamie amerykańskiej marki znajdują się więc samochody użytkowe, komfortowe SUV-y i minivany, sportowe, elektryczne czy miejskie. Każdy przedsiębiorca powinien znaleźć tutaj coś dla siebie.

Nie trać czasu na porównywanie wielu ofert leasingu Forda

Ford jest tak popularną marką motoryzacyjną, że ma ją w swojej ofercie praktycznie każdy leasingodawca działający w naszym kraju. To z jednej strony dobra informacja dla przedsiębiorców zainteresowanych leasingiem operacyjnym (większa konkurencja = lepsze oferty), ale z drugiej może się to wiązać z koniecznością poświęcenia ogromnej ilości czasu na przeanalizowanie poszczególnych propozycji i wybranie tej rzeczywiście najlepszej.

Aby uniknąć takiego scenariusza skorzystaj z usługi iBemo, w ramach której doświadczony doradca znajdzie dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę leasingu wybranego modelu Forda, dopasowaną do Twoich możliwości finansowych oraz odpowiadającą na potrzeby Twojego biznesu pod kątem np. czasu trwania umowy.

iBemo zapewnia kompleksową obsługę nie tylko przed, ale także po zawarciu umowy leasingu. Możesz liczyć na pełne wsparcie w zakresie zakupu ubezpieczenia komunikacyjnego, GAP, pakietu serwisowego czy przedłużonej gwarancji.

Z pełną ofertą leasingową iBemo możesz się zapoznać na stronie internetowej https://ibemo.pl/.

Artykuł partnera

Kategorie: Motoryzacja,

Autor

Redakcja

4tuning.com.pl

Komentarze (0)