Hyundai Elantra – dobra cena, sprawdzona technologia

​Rozglądasz się za nowym samochodem, ale nie przemawia do Ciebie to, w jakim kierunku zmierza współczesna motoryzacja? Preferujesz sprawdzone, niezawodne rozwiązania w dziedzinie napędu? W takim razie powinieneś odwiedzić salon Hyundaia i zapytać o model Elantra. To jeden z ostatnich samochodów tej klasy napędzanych silnikiem wolnossącym. Co jeszcze warto wiedzieć o Hyundaiu Elantra? Sprawdź to w naszym artykule.

Wygląd? Na pięć z plusem

Hyundai Elantra najnowszej generacji prezentuje się znakomicie. Dynamiczna linia nadwozia, wyraźnie zaznaczone przetłoczenia boczne oraz reflektory LED sprawiają doskonałe wrażenie, upodabniając tego sedana klasy średniej do sportowego coupe. Elantra z pewnością nie jest więc propozycją wyłącznie dla statecznych kierowców.

Niezawodny silnik

Główną kartą przetargową Hyundaia Elantra, wyróżniającą ten model na tle całej rynkowej konkurencji, jest jednostka napędowa. Tak, pod maską Elantry pracuje silnik wolnossący – benzynowy 1.6 MPI rozwijający moc 123 KM.

Nie jest to może wzór dynamiki, natomiast ten silnik przekona do siebie każdego, kto oczekuje przede wszystkim niezawodności oraz niskich kosztów serwisowania pojazdu.

Hyundai Elantra jest dostępny zarówno z sześciobiegową przekładnią manualną, jak i ze skrzynią zautomatyzowaną CVT.

Bogaty poziom wyposażenia

Hyundaia Elantra można zamówić w takiej wersji wyposażenia, jakiej nie powstydziłyby się samochody znacznie wyższej klasy. Już podstawowa wersja MODERN oferuje dostęp do takich rozwiązań z dziedziny komfortu i bezpieczeństwa, jak komplet poduszek powietrznych, klimatyzacja manualna, 4,2-calowy wyświetlacz, tylne czujniki parkowania czy łączność bezprzewodowa Bluetooth. W bogatszych wersjach znajdziemy natomiast m.in. fabryczną nawigację czy system audio marki BOSE.

Cena Hyundaia Elantra to silny atut tego modelu

Hyundai Elantra jest jednym z najlepiej wycenionych samochodów w swojej klasie. Za około 100 000 zł możesz wyjechać z salonu znakomicie wykonanym, bogato wyposażonym oraz świetnie wyglądającym autem, objętym aż 5-letnią gwarancją fabryczną.

Zapoluj na promocję na Hyundaia Elantra

Choć Hyundai Elantra jest bardzo korzystnie wyceniony, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby jeszcze trochę ponegocjować z dealerem. Możesz liczyć m.in. na premię za odkup obecnego samochodu, a także na indywidualny rabat.

Promocje na Hyundaia Elantra obejmują również atrakcyjne opcje finansowania zakupu (kredyt, leasing, wynajem długoterminowy) oraz preferencyjne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych.

O specjalne warunki zapytaj w salonie autoryzowanego dealera koreańskiej marki - MM Cars Hyundai Katowice (https://mmcars.hyundai.pl/), gdzie od razu umówisz się też na jazdę testową tym modelem.

MM Cars Hyundai Katowice oferuje także profesjonalne usługi serwisowe oraz szeroki wybór akcesoriów i części do Hyundaia Elantra.

Więcej o Hyundaiu Elantra czytaj na stronie https://www.mmcars.pl.

Artykuł partnera

Kategorie: Motoryzacja,

Autor

Redakcja

4tuning.com.pl

Komentarze (0)